Banery reklamowe – Poznań

Drukujemy, zgrzewamy i oczkujemy.

Banery to tania i nieskomplikowana forma reklamy, prezentacji produktów czy oznakowania dojazdu do firmy. Ich główną zaletą jest to, że są one stosunkowo lekkie i łatwe w montażu, co ułatwia ich transport oraz zmianę miejsca ekspozycji. Co więcej, ich trwałość i niski koszt produkcji sprawiają, że są chętnie wykorzystywane zarówno przez lokalne firmy, jak i duże korporacje.

W standardzie wykonujemy banery z zamkniętymi i zgrzanymi krawędziami. Są one także zaoczkowane po obwodzie co 50 cm. Dodatkowo możemy zgrzać dolną i górną krawędź w taki sposób, aby tworzyły one rękawy, w które będzie można wsunąć usztywniające, poziome pałąki.

  • portfolioB m baner 642x407

Z naszej strony oferujemy nie tylko druk banerów reklamowych w Poznaniu, ale również ich zaprojektowanie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się jak najlepiej odwzorować koncepcję Klienta. Równie dokładnie przykładamy się do jakości wykonania. Gwarantujemy, że nasze banery wykazują się dużą trwałością, dzięki czemu, podobnie jak tablice reklamowe, mogą być stosowane na zewnątrz. Banery najczęściej montowane są na budynkach (np. na elewacji lub balkonie) oraz ogrodzeniach. By spełniały swoją funkcję, powinny być nie tylko wytrzymałe na warunki atmosferyczne, ale także wysokiej jakości pod względem druku i nasycenia kolorystycznego. Zapewniamy, że nawet przy realizacji największych formatów, wykonana grafika zachowuje estetyczny wygląd.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości dotyczących realizacji baneru reklamowego w Poznaniu – skontaktuj się z naszą firmą. Służymy wsparciem technicznym i dobierzemy najkorzystniejszą opcję.