Litery 3D – Poznań

Forma przestrzenna to ciekawe rozwiązanie reklamowe.

Na indywidualne zlecenia Klientów z Poznania wykonujemy litery 3D, które są istotnym elementem w przestrzeni publicznej. To dzięki nim siedziba przedsiębiorstwa może być łatwo dostrzegalna z dużych odległości. Co więcej, litery mogą być umieszczane nie tylko na zewnątrz, ale również i wewnątrz budynku, stanowiąc ciekawą ekspozycję np. w recepcji czy sali konferencyjnej.

Litery przestrzenne wykonywane są ze styroduru, czyli materiału, który jest łatwy w obróbce. Styrodur właściwościami jest podobny do styropianu, aczkolwiek jest bardziej gładki, a do tego wykazuje się zdecydowanie większą trwałością. Dzięki temu bez obaw może być stosowany w miejscach narażonych na różne warunki atmosferyczne, a samo wykonanie stanowi ciekawą alternatywę dla kasetonów reklamowych. Ponadto litery dają się łatwo malować specjalnymi farbami akrylowymi – również odpornymi na niekorzystne działania pogody.

Z racji, że styrodur jest materiałem, który można łatwo poddać obróbce, jesteśmy w stanie wykonać litery 3D w różnych wielkościach, a także w dowolnej formie. Oprócz liter może to być również np. logo firmy. Dla Klientów, którzy chcą uzyskać jeszcze lepszy efekt wizualny, proponujemy także litery podświetlane oświetleniem zwykłym lub LED.

  • portfolioB 3D 642x692

Z naszej strony oferujemy nie tylko zaprojektowanie i wykonanie liter przestrzennych. Nasza realizacja zakłada również profesjonalny montaż w wyznaczonym miejscu na terenie Poznania. Wszystkie szczegóły dotyczące zlecenia ustalamy już na samym początku – w związku z tym serdecznie zapraszamy do kontaktu.