Oklejanie samochodów w Poznaniu

Okleimy każdy pojazd od roweru do autobusu.

Nieprzemijającym trendem wśród wielu firm pozostaje oklejanie samochodów – zwłaszcza osobowych i dostawczych. Takie działanie wpływa pozytywnie na rozpoznawalność danego przedsiębiorstwa, ponieważ reklama na samochodzie jest nie tylko reklamą zewnętrzną, ale również mobilną i darmową. Rozwiązanie to sprawdza się w wielu różnych sytuacjach podczas codziennej jazdy, np. stojąc w korku czy parkując pojazd w miejscu publicznym.

Możemy nakleić jeden napis lub nalepki o dowolnym kształcie stosując m.in. wycinanie ploterowe. Najlepsze efekty osiągamy jednak oklejając całą powierzchnie samochodu wydrukami solwentowymi. Pozwala to na przeniesienie na firmowy środek transportu praktycznie każdej grafiki. Wydruki wykonujemy na specjalnych foliach polimerowych lub foliach wylewanych stosowanych do głębokich przetłoczeń. Do oklejania szyb stosujemy natomiast folie one way vision, które wewnątrz pojazdu nie ograniczają widoczności kierowcy. Naszym Klientom możemy zagwarantować, że taka grafika jest odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne. Dodatkowym zabezpieczeniem może być lakier lub folia UV.

  • portfolioB m oklejanie 642x407

W głównej mierze obsługujemy firmy z Poznania – zarówno te dysponujące dużą flotą, jak i te, dla których reklamę trzeba wykonać tylko na jednym samochodzie. Usługę wyceniamy indywidualnie, w zależności od chociażby wielkości zlecenia czy zastosowanych metod oklejania.

Jak powinna być zaprojektowana reklama na samochodzie?

Z racji mobilności pojazdu, reklama na samochodzie powinna być przede wszystkim krótka. Najlepiej zawrzeć na niej jedynie logo firmy oraz najważniejsze informacje dotyczące oferowanych usług. Nie należy również zapomnieć o danych kontaktowych i adresie strony internetowej firmy, dzieki którym potencjalny odbiorca reklamy znajdzie resztę niezbędnych informacji. W kwestii wizualnej reklama powinna natomiast charakteryzować się oryginalnym designem, który przyciągnie większą uwagę. W związku z tym przed oklejeniem samochodu, jako zespół projektowy przystępujemy do przygotowania projektu, który będzie zgodny z wizją naszego Klienta.