Tablice i szyldy reklamowe – Poznań

Od szyldu po billboard.

Tablice i szyldy reklamowe to skuteczna forma dla każdego rodzaju branży, jak i również niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa. Wykonane mogą być one z różnych materiałów, najczęściej z:

  • płyty PCV,
  • płyty kompozytowej dibond, plabond lub tubond,
  • płyty plexi,
  • płyty polipropylenowej.

Wszystkie wymienione materiały charakteryzują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu mogą być stosowane na zewnątrz – bez obaw, że szyldy lub tablice reklamowe ulegną zniszczeniu przez warunki atmosferyczne.

Z naszej strony oferujemy szyldy i tablice reklamowe w dowolnych formatach, które mogą być zrealizowane w różnych technologiach. Możemy wydrukować, wyciąć lub wygrawerować daną grafikę, a do tego częściowo lub całkowicie ją oświetlić. Zrealizujemy każde zlecenie według życzenia i specyfikacji Klienta. Nasze usługi związane z realizacją szyldów, tablic reklamowych i innych materiałów skierowane są przede wszystkim na klientów z Poznania i najbliższych okolic.

  • portfolioB tab 642x692

Jakie zastosowanie mogą mieć tablice reklamowe?

Wykonywane przez nas tablice i szyldy na terenie Poznania są wykorzystywane głównie w formie reklamy. Nie jest to jednak jedyne możliwe zastosowanie. Mogą one również pełnić funkcję informacyjną poprzez dodanie danych adresowych, kierunku dojazdu czy odległości od celu. Niektórzy Klienci decydują się natomiast na umieszczenie samego logo firmy, aby zastąpić kaseton reklamowy i podkreślić spójność identyfikacji wizualnej marki. Sposób wykorzystania tablic i szyldów reklamowych zależy jedynie od pomysłu i wymagań Klienta. Nasza firma realizuje zarówno standardowe i bardziej oryginalne koncepcje, w związku z czym wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i realizacji projektu.