• sliderroll

O nas

Jesteśmy niedużym, zgranym zespołem projektowym. Pozwala nam to zapewnić indywidualne podejście do potrzeb klientów; szybkość działania, dyspozycyjność i maksymalną kreatywność.

Dysponujemy profesjonalnym oprogramowaniem i sprzętem pozwalającym nam na przygotowanie prac do druku wielkoformatowego, druku offsetowego i sitodruku wraz z pełną realizacją poligraficzną. Zajmujemy się projektowaniem znaków logo, systemów identyfikacji firm, stron internetowych, plakatów, folderów, ulotek.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu zupełnie nowy wizerunek naszej firmy.

Wprowadziliśmy do naszej oferty nowe produkty i usługi, które umożliwią nam bardziej kompleksową obsługę Państwa firmy. Rynek reklamowy rozwija się bardzo szybko a oczekiwania klientów wciąż rosną. Dlatego też ciągle staramy się podnosić jakość naszej pracy i doskonalić nasze umiejętności. Zyskujemy też niezbędne doświadczenie ułatwiające nam w znacznym stopniu współpracę z naszymi klientami.

Wierząc, że ten krótki opis zachęci Państwa do współpracy z nami zaprchęcamy także do odwiedzenia naszej strony na portalu Facebook, tam znajdą Państwo ciągle aktualne informacje o naszej działalności. Zapraszamy do współpracy!